Kā iznīdēt tarakānus

Kā iznīdēt tarakānus nedēļas laikā?

Kas tiešām strādā?

Iznīcinātāji – noteikti strādā, bet helluva dārga. Izmaksas var viegli pārsniegt 100 ASV dolārus, atkarībā no tā, cik liela ir infekcija. Nestuves iznīcināšana noteikti ir iespējama ar iznīcinātāju palīdzību. Ja jūs nolemjat doties šajā maršrutā, noklikšķiniet šeit, lai iegūtu kaitēkļu kontroles pakalpojumus jūsu apkārtnē.
Uz līmi balstītas lamatas – Šīs lamatas darbojas kā līme. Tās piesaista prusaku un piesaista sevi, kad nonāk saskarē ar līmi. Strādā, lai slazdošanas gadījuma raudas, bet neizslēdz problēmu, jo ligzda netiks ietekmēta.
Indiālas zārku ēsmas – darbojas vislabāk un ar zemām izmaksām, jo visu ligzdu var iznīcināt, ja tas tiek izdarīts pareizi. (skatiet “Mana stāsa”, lai iegūtu sīkāku informāciju par šo)

Kas nestrādā?

Citrusaugļu šķidrumi – ideja ir tāda, ka raudas vajadzētu ienīst skābās vielas. Izņemot manas mājas smaku kā limonādes stendu, tas nedarbojās. Roaches turpināja bombardēt visu māju ar izlaidumiem.


Ziepes un ūdens – Tieša lietošana, t.sk., smidzināšanas plīvurs ar to (tas palēnina tos pietiekami, bet to dara labi), un netiešā lietošana, t. I., Atstājot maisījumu uz zemes, nedarbojās. Mēģināts gan ar peldvietu, gan trauku mazgāšanas mašīnām.

Gurķu pīlings – domājams, ka ir spēja atvairīt prusaku. Nejautājiet man, kā es par to dzirdēju. Vārds ieguva apmēram tādu, ka es sašuju vālītes, un visvairāk smieklīgi ieteikumi tikko sāka ielejot. Kā aizdomas, tas nedarīja neko.
Augu lapas – tāpat kā gurķu miziņas. Tikai vēl viens tautas līdzeklis.

Roaches ir mūsu eksistences bane. Labi, varbūt tas mazliet spiež to, bet dažreiz, kad es sāku pēkšņus bailes, pusi ducis no tiem izplūst no virtuves izlietnes vai sinkholes, kad ieslēdzu krānu. Diezgan ilgu laiku man ir bijusi nopietna invāzija, un virtuvē bija īpaši slikti, jo viņi vienmēr meklēja ūdeni un pārtiku. Es arī katru rītu pamodos un pamanīju visās vietās (atvilktņu un skapīšu iekšpusē, kur es paturēšu plāksnes un traukus), kas var acīmredzami izraisīt slimības, ja jūs tos nejauši izdziest.

Mans stāsts

Manā apjukumā esmu izmēģinājis daudz tā saukto “mājās gatavoto” recepšu, ko mani kaimiņi un radinieki ieteica tikai noskaidrot, ka viņi vienkārši nedarbojās. Gurķu miziņas, augu lapiņas, citroni, citrusu šķidrumi. Neviens no tiem nedarbojās.

Es esmu plānojis izsaukt iznīcinātājus tikai kā pēdējo līdzekli, jo es zinu, ka viņi būtu dārgi, kamēr es neskaitāmos par šo konkrēto produktu no Advion (detalizēti zemāk), kas, iespējams, ir apburošas atsauksmes par tās efektivitāti. Pēc izdevumu stundu skaita, veicot lielāko daļu atsauksmju par to, ka tas visticamāk ir vislabākais žakeņu iznīcinātājs, es patiešām uztraucu, pasūcēju internetā, samaksāja nedaudz papildu par ātru piegādi, un es saņēmu to jau nākamajā dienā. Tieši tādā notikuma nedēļā progresēja:

1. diena: pēc tam, kad es atgriezos mājās no plkst. 8 plkst., Man bija prieks konstatēt, ka mans produkts ir ieradies. Es tūlīt turpināju lietot 10 gēla plankumus manā virtuvē. 5 bagātīgi ēsmas plankumi uz mana virtuves galda un vēl 5 uz grīdas.

3 stundas vēlāk, pirms es devos uz gultu, es apstājos virtuvē, lai pārbaudītu, kā tas notiek. Tajā bija 2 pilnīgi izaudzēti žaķi, par kuriem ātri uzliesmoja, kad ieslēdzu gaismas, un gēls likās neskarts, tāpēc es domāju, ka tas nedarbojas.

Es biju sašutums un nedaudz vīlušies, jo es patiešām cerēju, ka pēc visu pārbaužu nolasīšanas tas būs izārstēt visas manas problēmas. Es devos gulēt, vognējot dusmīgi atdot produktu nākamajā dienā.

2. diena: agri no plkst. 7:00 uz dažām brokastīm pirms darba. Es aizgāju virtuvē un mana žokļa tikko bija atlaista. Strewn pāri grīdai un skaitītājs bija vismaz 10 nāves raudas. Lieki teikt, ka es biju ārkārtīgi apmierināts, un viņu redze tikai man iedeva zosu pūļus. Neskatoties uz to, mani uzcēla! Tas bija produkts, kas DARBS. Un tas man izmaksāja tikai 20 ASV dolārus, un, ņemot vērā, ka esmu iztērējis vairāk par 100 ASV dolāriem par dārgām “profesionālām” pakāpes BS lamatām, kuras esmu nopircis pagātnē, tas šķita vislabākais ieguldījums, ko jebkad esmu veicis.

Lielākā daļa gēla plankumu bija pilnīgi aizgājuši, pāris no tiem kreisās, kas bija ievērojami mazākas. Es turpināju lietot 10 jaunus želejas plankumus, un manā guļamistabā, dzīvojamā istabā un vannas istabā es pavadīju pirmo caurules atlikumu (komplektā ir 4 caurules). Es neesmu slaucījis mirušos raudājus, jo esmu lasījis, ka acīmredzami kaujinieki ēst savus mirušos (eww), un viņi arī saindēsies no tā, un arī tad, kad viņi to darīs, viņi atgriezīsies pie viņu ligzdas un mirst tur, tikai lai to ēst citiem. Tas sāks ķēdes reakcijas veida efektu.

Apmēram plkst. 7:00 Kad es devos mājās, ejot uz virtuvi, es redzēju 2 dzīvos istabiņus, un es zināju, ka lietas notiek labi. Šoreiz virtuvē bija vairāk nekā 20 sēru līķu (papildus tiem, kas no rīta). Skats var būt dīvains vai pat vienkāršs šausminošs, tādēļ, ja jūs noķerti raudas, iegūstiet savu vīru vai savu draugu, lai to izdarītu. Bet, ja tu esi puisis, piemēram, man, labi, lai tavs draudzene vai sieva to darītu. Visas nolaistās malas, es biju ārkārtīgi laimīgs, ka tas strādāja.
3.-7. Diena: turpmākajās dienās tika novēroti līdzīgi notikumi, bet ar katru dienu samazinājās zobu līķu koncentrācija, kas būtībā nozīmēja, ka inficēšanās pamazām izzuda. Apmēram 1 vai 2 nedēļas vēlāk nebija neviena plūmes pa kreisi un želeja, kuru esmu lietojis, bija pilnīgi neskarta. Es esmu gandrīz iztērējis visas 4 caurules, un es pasūtīju vēl vienu komplektu kā piesardzību, taču es priecājos teikt, ka pagājuši 3 mēneši, un kopš tā laika es neesmu redzējis nevienu ikru. Redzot, kā es katru dienu saskaras ar 4-5 ikriem (kopējais ragu daudzums, kas ir paslēpts no redzes viedokļa, ir apmēram 10x, ka skaitlis), kad invāzija vēl turpinājās, tas bija mans lielākais sasniegums.