dūmvada pārbaude

Ikgadējā dūmvada pārbaude – kāpēc algot profesionāli?

Kurš nepatīk ietaupīt naudu, kur var? Pašmāju mājas remonta projektu risināšana pats par sevi var būt labs veids, kā samazināt jūsu izdevumus un iegūt jaunas prasmes. Ja jūs meklējat DIY projektu, jūs varētu domāt par profesionālas dūmvadu tīrīšanas un pārbaudes veikšanu, lai to izdarītu pats. Bet dūmvada tīrīšana un pārbaude ir daudz sarežģītāka nekā HVAC filtru nomaiņa un riskants nekā ēkas veidošana . Ja vien jums nav profesionālas iekārtas un apmācības, profesionālai dūmvada pārbaudei ir ieteicams budžets.

Palīdzība dūmu izbēgšanai ārpusē nav vienīgais darbs, ko izmanto dūmvadu sistēmai. Tas arī aizsargā jūsu māju no toksiskiem izgarojumiem, bīstamām temperatūrām, karsto ogļu un ūdens bojājumiem.

Dūmvadu sistēma ir daudz sarežģītāka nekā jūs domājat. Tas sastāv no dažādām sastāvdaļām, piemēram, amortizatora, dūmvada apvalka, dūmvada vainaga un dūmvadu vāciņa, ka viss ir labā stāvoklī un jāstrādā pareizi. Viena pārveidota, salauzta un pasliktinoša sastāvdaļa var radīt problēmas visai sistēmai. Ja jums nav atbilstošas ​​iekārtas vai ziniet, kādas brīdinājuma zīmes meklēt, jūs varat likt sev un savai mājai riskēt. Katru gadu simtiem cilvēku ASV tiek ievainoti vai nogalināti māju ugunsgrēku un saindēšanās ar oglekļa monoksīdu, ko izraisa dūmvada sistēmas nepilnības, ko varētu izvairīties. Neļaujiet sevi kļūt par statistiku!

Profesionālās dūmu apkopes budžeta 4 iemesli

1. Novērst saindēšanos ar oglekļa monoksīdu

Oglekļa monoksīds (CO) ir indīga gāze, ko ražo, sadedzinot kurināmos, piemēram, koksni un dabasgāzi. Tas ir viens no nāves cēloņiem, ko izraisījusi saindēšanās ASV. Nejauša saindēšanās ar oglekļa oksīda izraisītajiem nāves gadījumiem parasti ir nepareizu apsildīšanas sistēmu rezultāts, piemēram, kamīni un krāsnis, kas nedarbojas pareizi. Tā kā CO ir bez smaržas, bez garšas un bezkrāsains, lielākā daļa cilvēku nezina, ka viņi ir pakļauti, līdz ir par vēlu. Tieši tāpēc tam ir dota iesauka “klusais killer”.

Trīs dūmvada problēmas, kas var izraisīt CO iedarbību, ir bloķēts dūmvadis, ieplaisājis dūmvada vai apgrieztā gaisa plūsma. Dzīvnieku ligzdas, zāliena atliekas, kreozotes uzkrāšanās un šķēlumi dūmvadu flīžu dēļ var aizsprostot dūmvadi un novērst CO izplūdi ārpus tā, kā tas ir vajadzīgs. Plaisas dūmvada apvalkā var ļaut CO izkļūt mājās, nevis iet uz āru. Reversā gaisa plūsma ir problēma, ko parasti izraisa strukturāla problēma, kas gaisa spiedienu jūsu mājā samazina un nospiež CO no uguns jūsu mājās, nevis uz dūmvadi.

Izmantojot CSIA sertificētu dūmvadslauķi, ir profesionāla iekārta, kas palīdz tām novērot plaisas dūmvadā, un ir pieredze, kā atpazīt, vai ir problēmas ar jūsu mājām, kas var izraisīt mainīgu gaisa plūsmu. Viņiem ir arī piemērota iekārta, lai iztīrītu dzīvnieku ligzdas, gružus un kreozotu dūmvadī.

2. Samazināt mājas uguns risku

Kreozots ir viegli uzliesmojošs ķīmiskais savienojums, kas rodas degšanas dedzināšanas laikā. Atšķirībā no CO tas nav gāze. Tā ir tumša, bieži vien darvas formas viela, kas uzkrāta gar sienām dūmvada dūmvadā. Augsta temperatūra vai aizsprostota dzirkstele to viegli var aizdegties.

Pat nelielu tā daudzumu jūsu dūmvadī var būt bīstama. Tas ir grūti noņemt, neizmantojot pareizo aprīkojumu vai tīrīšanas līdzekļus, jo tas ir grūti notikt un to var savākt vietās, kuras ir grūti sasniedzamas.

Profesionāls dūmvadslauķis var arī pateikt, vai jūsu dūmvadī jau ir bijis uguns . Dūmgāzu uguns ir izplatīts. Kreozots ilgstoši var sadedzināt augstās temperatūrās. Dažreiz bez jūsu zināšanām – jo šie ugunsgrēki var radīt nedaudz dūmus un bez trokšņa. Jūs, iespējams, nezināt, ka jūsu dūmvadā bija uguns, kamēr jūsu dūmvadis nav pārbaudīts. Pat klusu dūmvadu ugunsgrēki var atstāt nopietnus bojājumus, kas var radīt risku, ka mājās būs ugunsgrēks nākotnē.

3. Izvairieties no dārgiem remontiem

Ūdens ir lielākais dūmvadu sistēmas ienaidnieks. Ir daudz veidu, kā ūdens var iekļūt: slikti mirgojošs, deformēts vai trūkstošs dūmvada vāciņš, saplaisājis mūris vai pasliktinošs dūmvada vainags. Kad ūdens iekļūst ūdenī, tas var radīt daudzas problēmas, veidojot melno pelējumu toksiskas melno pelējumu, lai sabojātu griestus un sienas konstrukciju bojājumiem. Labākais veids, kā izvairīties no dārga remonta pa ceļu, ir ieguldījums pārbaudē, ko veic profesionāls speciālists, kurš var pārliecināties, vai nav iespēju ūdens iekļūt dūmvadī. Viņi var ieteikt mazus risinājumus, piemēram, hidroizolācijas vai jaunu dūmvadu vāciņu, kas var pagarināt jūsu dūmvada darbību un novērst šīs problēmas.

4. Samaziniet enerģijas izmaksas

west hartford ct vislabāk skursteņa apskates

Profesionāla dūmvadslauķa izsaukšana, lai saglabātu savu dūmvadi, ir gudrs veids, kā uzlabot jūsu kamīna efektivitāti un samazināt projektu, lai samazinātu izmaksas par apkuri un dzesēšanu.

Daudzi apsildāmi un atdzesēti gaisa var tikt zaudēti dūmvadā, ja aizbīdnis ir salauzts vai deformēts, piespiežot jūsu HVAC sistēmai strādāt virsstundas, lai saglabātu jūsu māju ērtā temperatūrā. Ņemot slāpētāju ik gadu pārbaudīt, tas ir labākais veids, kā pārliecināties, ka tas ir labā formā.

Ir grūti izmantot jūsu kamīnu, lai zona apkurinātu māju, ja jūsu kamīns nedod pietiekami daudz siltuma. Ja jums ir problēmas ar ugunsgrēku uzsākšanu jūsu kamīnā vai paziņojat, ka jūsu kamīns izstaro nelielu siltuma daudzumu, tas parasti nozīmē to, ka no ārpuses nav pietiekami daudz skābekļa, lai barotu uguni. Ar dūmvada tīrīšanu var atrisināt šo problēmu, kas padarīs jūsu kamīnu efektīvāku apkures avotu.