Dāvanas praktiskajam latvietim

Praktiskais latvietis no sirds ciena multifunkcionalitāti. Katram mājās esošajam objektam iespējams piešķirt otru dzīvību un līdz ar to – arī vēl vienu pielietošanas iespēju. Dzīvojot pēc šāda moto, arī dāvanu praktiskais latvietis sagaida ar mērķi – noderīgu un interesantu.

Dāvana jāpasniedz ar konkrētu domu. Piemērota dāvana praktiskajam latvietim būs kāds ikdienu atvieglojošs gadžets, oriģināla sajūtu dāvana vai garšīgs pārsteigums. 

Šajā rakstā apkopojām galvenās dāvanu idejas, kas noteikti noderēs un ļaus izmēģināt ko jaunu.

Mīlestība iet caur vēderu

Ne velti latviešiem izsenis jau zināms teiciens – mīlestība iet caur vēderu. Tas joprojām bez šaubām ir aktuāli, jo jebkuram latvietim patīk garšīgi un sātīgi paēst. Tāpēc pirmā dāvanas ideja, kas noteikti trāpīs tieši mērķī, būs kāds gards pārsteigums.

Laba restorāna apmeklējums gardēdim

Tiem, kam patīk skaisti sapucēties un pavadīt vakaru jaukā atmosfērā, dāvanā varētu patikt restorāna apmeklējums. Reizēm no gatavošanas gribās atpūsties un ļaut profesionālam šefpavāram ievest pavisam jaunā garšu pasaulē. Apmeklējot kādu labu restorānu, izdosies ne vien gardi pavakariņot, bet arī gūt iedvesmu no sezonālajiem ēdieniem.

Galvenais izvēlēties īsto restorānu, kas būtu dāvanas saņēmēja gaumē. Ja dāvana tiek pasniegta vīrietim, noteikti vajadzētu parūpēties par to, ka restorāna piedāvājumā ir sātīgas porcijas un laba alus izvēle. Savukārt, ja dāvanas saņēmējs ir izvēlīgs, tad dāvanu karte restorānā ar daudzveidīgu ēdienkarti būs tieši laikā.

Lai atrastu labāko restorānu, ko apmeklēt, ielūkojies blogā Restorāni Rīgā. Tajā ir daudzi noderīgi padomi, kā arī interesanti raksti par pasaules virtuvēm.

Sulīgs šašliks grilsezonas meistaram

Pienākot vasarai, nav nekā labāka par grilsezonas atklāšanu un dārza ballītēm ar ģimeni un draugiem. Fonā skan mūzika, viesi ir ieradušies un sasēdušies pie galda svaigā gaisā, kamēr mājas saimnieks priecājas par iespēju palielīties ar savām šašlika cepšanas lieliskajām prasmēm.  Lai viesu uzņemšanai nebūtu jāgatavojas divas nedēļas ātrāk un iepirkšanās ritētu bez satraukumiem, kvalitatīvu un svaigu gaļu iespējams pasūtīt ar servisa Gaļas Piegāde Jums palīdzību.

Šis uzņēmums piegādā cūkgaļu, liellopu gaļu, desas, žāvējumus, kā arī jau iemarinētu šašliku līdz pat mājas durvīm. Dāvanu karte galaspiegadejums.lv ir lieliska dāvana praktiskajam latvietim. To novērtēs gan katrs grilsezonas meistars, gan arī visa ģimene, kam patīk labi un garšīgi paēst.

Iedvesmai izmēģināt ko jaunu

Lai arī praktiskajam latvietim noteikti patiks noderīgas dāvanas, tas nav vienīgais veids, kā no sirds iepriecināt. Reizēm labākās dāvanas ir tās, ka sniedz patīkamas emocijas un ļauj izmēģināt ko jaunu. Šajā kategorijā piedāvājam dāvanu idejas, kas ļaus nedaudz izkāpt no ikdienišķā rāmja.

Ceļojums piedzīvojumu kāram latvietim

Latvija bez šaubām ir skaista valsts – nevienam citam nav tik zaļi meži un plaši lauki, kā mūsu pašu dabas piepildītajā zemē. Tomēr reizēm nenāk par ļaunu nomainīt ikdienas ainu un aizbraukt paskatīties, kā tad dzīvo citur. Ceļojums uz tuvāku vai tālāku valsti var būt izklaidējošs, interesants un pat izglītojošs. 

Ja dāvanas saņēmējs labprāt dotos kādā foršā ceļojumā, tad kāpēc neiepriecināt viņu ar šādu iespēju svētkos? Ceļojumu aģentūras dāvanu karte ir lielisks veids, kā draugiem vai ģimenei uzdāvināt ceļojumu. Šāda dāvana ļaus sakrāmēt koferus un bez raizēm doties ceļā, jo ceļojumu aģentūra par visu būs jau parūpējusies.

Lidojums ar deltaplānu adrenalīna entuziastam

Katra draugu lokā ir viens cilvēks, kurš vienmēr gatavs riskēt un piedzīvot vēl neizmēģināto. Viņš noteikti savas dzīves laikā ir ieplānojis izlekt ar izpletni, palidot ar gaisa balonu vai apceļot visu pasauli stopējot. Esam sagatavojuši dāvanas ideju arī viņam – aizraujošs lidojums ar deltaplānu pāri Rīgas centram. 

Šī ir dāvana, kas ļaus piedzīvot varenas emocijas un sajusties brīvam kā putnam debesīs. Dāvanas saņēmējs varēs no augstuma lūkoties uz ierasto Rīgas pilsētu, tomēr no pavisam cita skatu punkta. Lidojums ar deltaplānu ilgst aptuveni 10 minūtes, taču šis laiks noteikti netiks aizmirsts. 

Lai uzzinātu vairāk par lidojuma gaitu un procesu, ieskaties rakstā Lidojums ar deltaplānu atsauksmes.

Pilnvērtīgai atpūtai un veselības uzlabošanai

Mūsdienīgam latvietim darbu nekad netrūkst. Lai arī kļūt veiksmīgam savā dzīvē un karjerā ir vienīgi apsveicami, jāatceras arī atrast brīdis atpūtai. Veselība tomēr vienmēr ir pirmajā vietā un par to nedrīkst aizmirst. Šīs dāvanu idejas izrādīs rūpes un būs arī praktiskas.

Ūdens pudele ērtai un veselīgai ikdienai

Zinātnieki joprojām strīdās par ūdens apjomu, kas vienas dienas laikā cilvēkam ir jāuzņem. Tomēr skaidrs, ka aptuvenais apjoms ir ap diviem litriem. Lai saudzētu dabu un parūpētos arī par savu veselību, iespējams izvēlēties daudzreiz lietojamo ūdens pudeli.

Ilgtspējīgās ūdens pudeles ir veidotas no dabai draudzīgiem materiāliem, tāpēc šāda dāvana būtu lieliski piemērota praktiskajam latvietim. Galu galā šādas pudeles termiņš ir visas dzīves garumā un nav praktiskākas dāvanas par šo!

Lai gribētos ikdienā visur ņemt līdzi savu ūdens pudeli, tad jābūt parocīgai, ērtai un arī skaistai. Vislabākā Ūdens Pudele ir tāda, kas ir piemērota dāvanas saņēmēja ikdienai. Ja neesi pārliecināts par pudeles izvēli un vēlies to atstāt dāvanas saņēmēja ziņā, labs variants ir ūdens pudeles dāvanu karte. Tas ļaus pašam izvēlēties sev piemērotāko pudeli ikdienai, sportam vai ceļojumam.

SPA atpūta miera baudītājam

Katrs atjauno enerģijas rezerves citādāk, tomēr viens ir skaidrs – regulāra un pilnvērtīga atpūta ir nepieciešama ikvienam. Viens no populārākajiem veidiem, kā atpūsties, ir SPA centra apmeklējums. Gan Rīgā, gan ārpus tās SPA centri ir veidoti tā, lai nodrošinātu apmeklētājiem vislabāko pieredzi. 

Pēc izvēles iespējams atpūsties arī vairākas dienas, paliekot ērtā viesnīcas numuriņā, baudot relaksējošas procedūras un gardas maltītes restorānā. Šī ir dāvana, kas jubilāram noteikti noderēs jebkurā dzīves posmā. Kurš gan var atteikties no atpūtas? Lai uzzinātu vairāk, iesakām ielūkoties informatīvajā rakstā SPA atpūta Latvijā. Tajā apkopoti labākie SPA centri visā Latvijā pa reģioniem – piemēram, Kurzemē lieliska izvēle ir Usmas SPA ar skaistu apkārtni un izcilu servisu. 

Skaistai un ērtai ikdienai

Latviešiem bez šaubām patīk priekšmeti, kuriem iespējams piešķirt daudzveidīgu nozīmi. Tomēr tas nenozīmē, ka vienīgā dāvana, kas piemērota praktiskajam latvietim, ir Šveices nazītis. Zemāk lasi par divām lieliskām dāvanu idejām, kas tiek pasniegtas ar kokrētu mērķi un vēlējumu.

Eleganta dabīgo akmeņu rokassprādze ar gravējumu

Skaistuma lietas ir dāvana, ko saņemt vienmēr ir patīkami. Sievietēm patīk pucēties ar skaistām un greznām rotaslietām – īpaši svētkos un svarīgos notikumos. Tā arī ir lieliska dāvanas ideja, kas nekad netiks atraidīta, bet gan ar prieku tiks pieņemta. Svarīgi izvēlēties tādu rotaslietu, kas ir gan skaista, gan arī kvalitatīva un kalpos ilgu laiku.

Pašmāju latviešu zīmols Nela Gems rada elegantas un mirdzošas rotaslietas. Rokassprādze ar gravējumu ir personalizēta dāvana sievietei svētkos, kas ļaus viņai sajusties mīlētai un īpašai. Latviešiem nav svešas arī māņticības un vēlme ticēt labajam. Šī rotaslietu zīmolu mājaslapā ir pieejami arī akmeņu apraksti, jo ikviens kristāls simbolizē īpašu vērtību – izturību, veiksmi, harmoniju, dzīvesprieku u.c. vērtības. 

Lai izprastu Swarovski nozīmi vairāk, iespējams ieskatīties rakstā Swarovski zīmola stāsts. Izvēloties dāvanas saņēmējai atbilstošu akmeņu rokassprādzi, dāvana pārtaps arī par skaistu un nozīmīgu laba vēlējumu.

Bezvadu austiņas tehnoloģiju entuziastam

Praktisks bieži vien nozīmē arī minimālisma stilā veidots. Īpaši, ja runa iet par tehnoloģijām – jo mazāk vadu un pogu, jo labāk. Īstam gadžetu un jaunāko tehnoloģiju entuziastam noteikti ikdienā noderēs bluetooth austiņas. Tās ir ērts un noderīgs ikdienas papildinājums.

Šī ir laba dāvanas ideja tiem, kas nodarbojas ar sportu un nevar iedomāties nevienu skrējienu vai sporta treniņu bez mūzikas. Kā zināms, mūzika bieži vien sniedz lielāko motivāciju nepadoties un paveikt vairāk. Tāpēc īpaši svarīgi ir iegūt austiņas, kas garantē izcilu skaņas kvalitāti. Protams, tās noderēs ne tikai sportā, bet arī darba laikā, kad jāsarunājas par telefonu. Bezvadu austiņas atvieglos dāvanas saņēmēja ikdienu un ļaus darīt divas lietas vienlaikus. 

Meklējot piemērotu dāvanu svētkos, atbalsti pašmāju uzņēmumus un iegādājies latviešu dizaineru veidotas dāvanas. Atbalstot savējos, mēs rūpējamies par to, lai latviešu tirgū būtu pēc iespējas lielāks un daudzveidīgāks vietējo piedāvājums gan svētkiem, gan ikdienai. 

Lai izdodas atrast latviskas dāvanu idejas!